MAC 52A-31-BOA-DM-DDAJ-1JM Solenoid Valve (24 VDC, 120 PSI, Non-Safety)
In stock
Quantity
SKU: knox500150132 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 120PSI
SKU:
knox500150132
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Mac 52A-31-Boa-Dm-Ddaj-1Jm 24Vdc 120Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 52A-31-BOA-DM-DDAJ-1JM Solenoid Valve (24 VDC, 120 PSI, Non-Safety)”