MAC 82A-AB-000-TM-DDAJ-1KD Pneumatic Solenoid Valve – 24V DC, 25–150 PSI, As Shown, Unmarked
In stock
Quantity
SKU: knox90089427 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 25-150PSI
SKU:
knox90089427
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Mac 82A-Ab-000-Tm-Ddaj-1Kd 24Vdc 25-150Psi (As Pictured) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 82A-AB-000-TM-DDAJ-1KD Pneumatic Solenoid Valve – 24V DC, 25–150 PSI, As Shown, Unmarked”