MAC 82A-AC-BKA-TM-DAA-1DA Pilot-Operated Solenoid Valve, 110–120 VAC, 150 PSI
In stock
Quantity
SKU: QC9008195 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 110/120V, 150PSI
SKU:
QC9008195
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Mac 82A-Ac-Bka-Tm-Daa-1Da 110/120V 150Psi Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 82A-AC-BKA-TM-DAA-1DA Pilot-Operated Solenoid Valve, 110–120 VAC, 150 PSI”