MAC 82A-AC-CAA-TM-DDAP-1DA Solenoid Valve – 24VDC, 25–150 PSI, Non-Standard NPN Output
In stock
Quantity
SKU: knox90090636 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 25-150PSI
SKU:
knox90090636
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Mac 82A-Ac-Caa-Tm-Ddap-1Da 24Vdc 25-150Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 82A-AC-CAA-TM-DDAP-1DA Solenoid Valve – 24VDC, 25–150 PSI, Non-Standard NPN Output”