MAC High-Speed Solenoid Valve – 52A-31-B0A-DM-DDAJ-1JM, 24V DC, 20–120 PSI, Non-Standard Packaging
In stock
Quantity
SKU: knox90089413 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 20-120PSI
Explore more from our collection.
Quality Mac 52A-31-B0a-Dm-Ddaj-1Jm 24Vdc 20-120Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC High-Speed Solenoid Valve – 52A-31-B0A-DM-DDAJ-1JM, 24V DC, 20–120 PSI, Non-Standard Packaging”