Magnetrol 921-A1A0-A10 Level Switch — 120V AC, 10A, 800 PSI Max Pressure
In stock
Quantity
SKU: knox090084427 Category: Brand:
Description
Description:
TRANSMITTER, 120VAC, 10A, 800PSI
SKU:
knox090084427
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Magnetrol 921-A1a0-A10 582-1A22-008 120Vac 10A 800Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Magnetrol 921-A1A0-A10 Level Switch — 120V AC, 10A, 800 PSI Max Pressure”