Marathon 6SJ60AIC AC/DC Contactor – 600V Rating, 60A Capacity
In stock
Quantity
SKU: knox500150612 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE HOLDER, 600VAC/DC, 60A
SKU:
knox500150612
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Marathon 6Sj60aic 600Vac/Dc 60A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Marathon 6SJ60AIC AC/DC Contactor – 600V Rating, 60A Capacity”