Mean Well CLG-150-24A AC/DC Power Supply – 100–240 VAC, 24 V, 2.0 A
In stock
Quantity
SKU: knox90090795 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 100-240VAC, 2.0A
SKU:
knox90090795
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Mean Well Clg-150-24A 100-240Vac 2.0A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mean Well CLG-150-24A AC/DC Power Supply – 100–240 VAC, 24 V, 2.0 A”