MEAN WELL HLG-240H-C1050B LED Driver: 100–240V AC Input, 3A Output, Non-Safety Rated
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043789 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 100-240V, 3.0A
SKU:
KNOX070043789
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Mean Well Hlg-240H-C1050b 100-240V 3.0A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MEAN WELL HLG-240H-C1050B LED Driver: 100–240V AC Input, 3A Output, Non-Safety Rated”