MURR Elektronik MDG10-208-520/24VDC Power Supply – 24V DC Output, 10A, Non-Spring-Return
In stock
Quantity
SKU: knox090083563 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 24VDC, 10A
SKU:
knox090083563
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Murr Elektronik Mdg10-208-520/24Vdc/10A 85791 24Vdc 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MURR Elektronik MDG10-208-520/24VDC Power Supply – 24V DC Output, 10A, Non-Spring-Return”