Omron MJN2C-AC120 Control Relay – 120V AC Coil, 10A Resistive Load, DIN Rail Mount
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043693 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 10A
SKU:
KNOX070043693
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Omron Mjn2c-Ac120 120Vac 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Omron MJN2C-AC120 Control Relay – 120V AC Coil, 10A Resistive Load, DIN Rail Mount”