Pass & Seymour PS30-SSAX Industrial Toggle Switch – 600VAC, 30A, Stainless Steel
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043422 Category: Brand:
Description
Description:
SWITCH, 600VAC, 30A
SKU:
KNOX070043422
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Pass & Seymour Ps30-Ssax 600Vac 30A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pass & Seymour PS30-SSAX Industrial Toggle Switch – 600VAC, 30A, Stainless Steel”