Phoenix Contact PLC-BPT-24DC/1/ACT Power Supply Unit (2900449), 24V DC
In stock
Quantity
SKU: knox500150111 Category: Brand:
Description
Description:
MODULE, 24VDC
SKU:
knox500150111
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Phoenix Contact Plc-Bpt-24Dc/1/Act 2900449 24Vdc Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Phoenix Contact PLC-BPT-24DC/1/ACT Power Supply Unit (2900449), 24V DC”