Pilz PNOZXV2-3/24VDC Safety Relay – Dual 2N/O Outputs, 8A, 3-Second Delay
In stock
Quantity
SKU: mros100156031 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VDC, 8.0A
SKU:
mros100156031
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Pilz Pnozxv2-3/24Vdc-2N/O-2N/O-T 774502 24Vdc 8.0A 3Sec Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Pilz PNOZXV2-3/24VDC Safety Relay – Dual 2N/O Outputs, 8A, 3-Second Delay”