Potter & Brumfield PRD-7AY0-24 Relay, 24 VDC Coil, 20 A Contact Rating
In stock
Quantity
SKU: knox90088478 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24V, 20A
SKU:
knox90088478
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Potter & Brumfield Prd-7Ay0-24 24V 20A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Potter & Brumfield PRD-7AY0-24 Relay, 24 VDC Coil, 20 A Contact Rating”