Potter & Brumfield W58-XB1A4A-1.50 Miniature Relay – 250V AC, 1.5A, Unswitched Neutral
In stock
Quantity
SKU: knox90088789 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 250VAC, 1.50A
SKU:
knox90088789
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Potter & Brumfield W58-Xb1a4a-1.50 250Vac 1.50A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Potter & Brumfield W58-XB1A4A-1.50 Miniature Relay – 250V AC, 1.5A, Unswitched Neutral”