Samlex SEC-1212-MOTOTRBO Power Supply – 120VAC Input, 2.5A Output, Compatible with Motorola XPR4350
In stock
Quantity
SKU: knox090084561 Category: Brand:
Description
Description:
KIT, 120VAC, 2.5A
SKU:
knox090084561
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Samlex America Sec-1212-Mototrbo Xpr4350 120Vac 2.5A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samlex SEC-1212-MOTOTRBO Power Supply – 120VAC Input, 2.5A Output, Compatible with Motorola XPR4350”