Schneider Electric RSB1A120F7 General-Purpose Relay, 120 VAC, 12 A
In stock
Quantity
SKU: knox90090377 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120V, 12A
SKU:
knox90090377
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Schneider Electric Rsb1a120f7 120V 12A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Schneider Electric RSB1A120F7 General-Purpose Relay, 120 VAC, 12 A”