Siemens ED43B040 Power Contactor, 480 VAC, 40 A Load Rating
In stock
Quantity
SKU: mros05008127 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 480VAC, 40A
SKU:
mros05008127
Explore more from our collection.
Quality Siemens Ed43b040 480Vac 40A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Siemens ED43B040 Power Contactor, 480 VAC, 40 A Load Rating”