Sola SDN2.5-24-100P DC Power Supply, 24 VDC, 2.5 A Output
In stock
Quantity
SKU: mros100154817 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 24VDC, 2.5A
SKU:
mros100154817
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Sola Sdn2.5-24-100P 24Vdc 2.5A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sola SDN2.5-24-100P DC Power Supply, 24 VDC, 2.5 A Output”