Spectrum Controls SOI-200-AB-120A-16K-485 Serial I/O Module, 120V AC, Revision 2.11, Series D1
In stock
Quantity
SKU: mros100155019 Category: Brand:
Description
Description:
OPERATOR INTERFACE, SER. D1, REV. 2.11, 120VAC
SKU:
mros100155019
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Spectrum Controls Soi-200-Ab-120A-16K-485 Ser. D1 Rev. 2.11 120Vac Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Spectrum Controls SOI-200-AB-120A-16K-485 Serial I/O Module, 120V AC, Revision 2.11, Series D1”