Square D FAB36015 Circuit Breaker – 600VAC, 15A, Black Housing, UL Certified
In stock
Quantity
SKU: knox090081945 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 600VAC, 15A, (BLACK)
SKU:
knox090081945
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Square D Fab36015 600Vac 15A (Black) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Square D FAB36015 Circuit Breaker – 600VAC, 15A, Black Housing, UL Certified”