Square D FAP3601513M Molded Case Circuit Breaker – 600VAC, 15A, Series 2
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043378 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. 2, 600VAC, 15A
SKU:
KNOX070043378
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Square D Fap3601513m Ser. 2 600Vac 15A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Square D FAP3601513M Molded Case Circuit Breaker – 600VAC, 15A, Series 2”