Square D LAL364001037 Molded Case Circuit Breaker: 600V AC, 400A, Series 4
In stock
Quantity
SKU: knox090081932 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. 4, 600VAC, 400A
SKU:
knox090081932
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Square D Lal364001037 Ser. 4 600Vac 400A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Square D LAL364001037 Molded Case Circuit Breaker: 600V AC, 400A, Series 4”