SSAC PHS120A10 Heavy-Duty Power Switch — 120 VAC, 10 A, Non-Standard Mounting
In stock
Quantity
SKU: mros100154506 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 10A
SKU:
mros100154506
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Ssac Phs120a10 120Vac 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “SSAC PHS120A10 Heavy-Duty Power Switch — 120 VAC, 10 A, Non-Standard Mounting”