SSAC TRDU120A1 Time Delay Relay — 120V AC, 10A Load Rating, NSMP
In stock
Quantity
SKU: knox500151886 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120VAC, 10A
SKU:
knox500151886
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Ssac Trdu120a1 120Vac 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “SSAC TRDU120A1 Time Delay Relay — 120V AC, 10A Load Rating, NSMP”