TDK-Lambda ZWS240BP-24 AC-DC Power Supply, 24V Output, 100–240V Input
In stock
Quantity
SKU: mros100153341 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 100-240VAC, 3.9A
SKU:
mros100153341
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Tdk-Lambda Zws240bp-24 100-240Vac 3.9A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TDK-Lambda ZWS240BP-24 AC-DC Power Supply, 24V Output, 100–240V Input”