TE Connectivity KRPA-14AG-120 Relay – 120VAC, 10A, SPST, NSNP
In stock
Quantity
SKU: knox90090404 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 120V, 10A
SKU:
knox90090404
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Te Krpa-14Ag-120 120V 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TE Connectivity KRPA-14AG-120 Relay – 120VAC, 10A, SPST, NSNP”