Turck BL20-4DO-24VDC-0.5A-P Digital Output Module: 24V DC, 0.5A, Version VN-01-03, Non-Serviceable
In stock
Quantity
SKU: mros100156646 Category: Brand:
Description
Description:
MODULE, VER. VN-01-03, 24VDC, 0.5A
SKU:
mros100156646
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Turck Bl20-4Do-24Vdc-0.5A-P 6827023 Ver. Vn-01-03 24Vdc 0.5A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Turck BL20-4DO-24VDC-0.5A-P Digital Output Module: 24V DC, 0.5A, Version VN-01-03, Non-Serviceable”