Versa CCG-4332-027-P-D024 Solenoid Valve – 24 VDC, 15–115 PSI
In stock
Quantity
SKU: mros100154614 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 15-115PSI
SKU:
mros100154614
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Versa Cgg-4332-027-P-D024 24Vdc 15-115Psi (As Is) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Versa CCG-4332-027-P-D024 Solenoid Valve – 24 VDC, 15–115 PSI”