Versa ESM-8012-44-CLL36-Z-120V60 Control Valve, 120VAC, 100 PSI (NSNP)
In stock
Quantity
SKU: KNOX070041530 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 120V, 100PSI
SKU:
KNOX070041530
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Versa Esm-8012-44-Cll36-Z-120V60 120V 100Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Versa ESM-8012-44-CLL36-Z-120V60 Control Valve, 120VAC, 100 PSI (NSNP)”