Versa VGG-5332-CA-31-A120 Pilot-Operated Valve – 120 VAC, 20–175 PSI
In stock
Quantity
SKU: KNOX070041800 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 120V, 20-175PSI
SKU:
KNOX070041800
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Versa Vgg-5332-Ca-31-A120 120V 20-175Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Versa VGG-5332-CA-31-A120 Pilot-Operated Valve – 120 VAC, 20–175 PSI”