Versa VXX-4324-A240 Solenoid Valve – 240 VAC, 40–175 PSI
In stock
Quantity
SKU: KNOX070041807 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 240V, 40-175PSI
SKU:
KNOX070041807
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Versa Vxx-4324-A240 240V 40-175Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Versa VXX-4324-A240 Solenoid Valve – 240 VAC, 40–175 PSI”