Westinghouse HMCP100R3C Heavy-Duty Circuit Breaker, Series C, 600V AC, 100A, Universal Mounting
In stock
Quantity
SKU: mros05008121 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 600VAC, 100A
SKU:
mros05008121
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Westinghouse Hmcp100r3c 6630C87g19 Ser. C 600Vac 100A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Westinghouse HMCP100R3C Heavy-Duty Circuit Breaker, Series C, 600V AC, 100A, Universal Mounting”