Westinghouse HNC31200F Circuit Breaker: 600V AC, 1200A, G05 Variant
In stock
Quantity
SKU: knox090081934 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 600VAC, 1200A
SKU:
knox090081934
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Westinghouse Hnc31200f 2613D29g05 600Vac 1200A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Westinghouse HNC31200F Circuit Breaker: 600V AC, 1200A, G05 Variant”