Allen-Bradley 140A-C2A-C10 Circuit Breaker – 690 V, 6.3–10 A
In stock
Quantity
SKU: mros100153259 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. A 690V, 6.3-10A
SKU:
mros100153259
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 140A-C2a-C10 Ser. A 690V 6.3-10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 140A-C2A-C10 Circuit Breaker – 690 V, 6.3–10 A”