Bussmann LPJ-150SPI Time-Delay Fuse – 600V AC, 150A, Yellow-Yellow
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044458 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 600VAC, 150A, (YL/YL)
SKU:
KNOX070044458
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Bussmann Lpj-150Spi 600Vac 150A (Yl/Yl) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bussmann LPJ-150SPI Time-Delay Fuse – 600V AC, 150A, Yellow-Yellow”