IDEC NRAS1100-20A-AA Panel-Mount Circuit Breaker – 250V AC, 20A
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044407 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 250VAC, 20A
SKU:
KNOX070044407
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Idec Nras1100-20A-Aa 250Vac 20A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “IDEC NRAS1100-20A-AA Panel-Mount Circuit Breaker – 250V AC, 20A”