Allen-Bradley 140M-D8N-B40 Series C Motor Starter – 690 V, 4 A, Weatherproof
In stock
Quantity
SKU: mros100156094 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 690V, 4.0A, (WH)
SKU:
mros100156094
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 140M-D8n-B40 Ser. C 690V 4.0A (Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 140M-D8N-B40 Series C Motor Starter – 690 V, 4 A, Weatherproof”