Allen-Bradley 1494V-DS100 Disconnect Switch – Series A, 600V, 100A Current Rating
In stock
Quantity
SKU: mros08008907 Category: Brand:
Description
Description:
LINE TERMINAL GUARD, SER. A, 600V, 100A
SKU:
mros08008907
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 1494V-Ds100 Ser. A 600V 100A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 1494V-DS100 Disconnect Switch – Series A, 600V, 100A Current Rating”