Allen-Bradley 194R-KJ30-1753-PB Circuit Breaker – Series B, 600VAC, 30A
In stock
Quantity
SKU: mros05008775 Category: Brand:
Description
Description:
SWITCH, SER. B, 600VAC, 30A
SKU:
mros05008775
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 194R-Kj30-1753-Pb Ser. B 600Vac 30A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 194R-KJ30-1753-PB Circuit Breaker – Series B, 600VAC, 30A”