Allen-Bradley 2080-LC50-24QVB Micro850 PLC, 24V DC/AC, 1A, Firmware 12.011, Cover Not Included
In stock
Quantity
SKU: mros08008785 Category: Brand:
Description
Description:
CONTROLLER, SER. B, F/W 12.011, 24VDC, 1A
SKU:
mros08008785
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 2080-Lc50-24Qvb Ser. B F/W 12.011 24Vdc/Vac 1A (No Cover) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 2080-LC50-24QVB Micro850 PLC, 24V DC/AC, 1A, Firmware 12.011, Cover Not Included”