Allen-Bradley 20F11ND052AA0NNNNN PowerFlex 700 Drive – 480V AC, 52A, Firmware 13.003
In stock
Quantity
SKU: knox090083529 Category: Brand:
Description
Description:
DRIVE, SER. A, F/W 13.003, 480VAC, 52A
SKU:
knox090083529
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 20F11nd052aa0nnnnn Ser. A F/W 13.003 480Vac 52A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 20F11ND052AA0NNNNN PowerFlex 700 Drive – 480V AC, 52A, Firmware 13.003”