Allen-Bradley 22F-D4P2N103 Series A Adjustable Frequency Drive (342–528V AC, 6A)
In stock
Quantity
SKU: knox500152637 Category: Brand:
Description
Description:
DRIVE, SER. A, F/W 2.02, 342-528VAC, 6.0A
SKU:
knox500152637
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 22F-D4p2n103 Ser. A F/W 2.02 342-528Vac 6.0A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 22F-D4P2N103 Series A Adjustable Frequency Drive (342–528V AC, 6A)”