Allen-Bradley 500F-COD930 Control Relay – Series A, 110–120V AC, 45A, As Shown
In stock
Quantity
SKU: mros08009027 Category: Brand:
Description
Description:
STARTER, SER. B, 110/115-120V, 45A
SKU:
mros08009027
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 500F-Cod930 Ser. A 110/115-120V 45A (As Pictured) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 500F-COD930 Control Relay – Series A, 110–120V AC, 45A, As Shown”