Allen-Bradley 6180W-15KPXPH Power Supply – Series A, Rev. E, 100–240V AC, 1.6–0.67A
In stock
Quantity
SKU: mros05008486 Category: Brand:
Description
Description:
INTERFACE PANEL, SER. A, REV. E , 100-240VAC, 1.6-0.69
SKU:
mros05008486
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 6180W-15Kpxph Ser. A Rev. E 100-240Vac 1.6-0.67A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 6180W-15KPXPH Power Supply – Series A, Rev. E, 100–240V AC, 1.6–0.67A”