Allen-Bradley 700-HLF1U24 Series A Control Relay – 24V DC, 6A, Non-Serviceable
In stock
Quantity
SKU: knox500152970 Category: Brand:
Description
Description:
MODULE, SER. A, 24VDC, 6A, (WH)
SKU:
knox500152970
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 700-Hlf1u24 Ser. A 24Vdc 6A (Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 700-HLF1U24 Series A Control Relay – 24V DC, 6A, Non-Serviceable”