Allen-Bradley 700-HLT12U24 Horn and Light Combination Unit: 24 VDC, 10 A, Series A
In stock
Quantity
SKU: mros100156155 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, SER. A, 24V, 10A
SKU:
mros100156155
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 700-Hlt12u24 Ser. A 24V 10A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 700-HLT12U24 Horn and Light Combination Unit: 24 VDC, 10 A, Series A”