Allen-Bradley 140M-F8N-C45 Molded Case Circuit Breaker: 690 VAC, 45 A, Series C
In stock
Quantity
SKU: mros100156172 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 690V, 45A
SKU:
mros100156172
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 140M-F8n-C45 Ser. C 690V 45A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 140M-F8N-C45 Molded Case Circuit Breaker: 690 VAC, 45 A, Series C”