BARKSDALE P1H-B85SS Pressure Switch – 600V, 10A, Adjustable 3–85 PSI Range
In stock
Quantity
SKU: mros100155253 Category: Brand:
Description
Description:
SWITCH, 600V, 10A, 3-85PSI
SKU:
mros100155253
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Barksdale P1h-B85ss 600V 10A 3-85Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BARKSDALE P1H-B85SS Pressure Switch – 600V, 10A, Adjustable 3–85 PSI Range”